Referent/ka zákaznického servisu s jazyky, i bez praxe, 25-45 000 Kč

Nabídka pracovní pozice od 19. 2. 2018 není aktivní.

Klientský pracovník, Obchodní referent, Odborný referent, Specialista back office, Specialista podpory zákazníků

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- aktivní komunikace s potenciálními a stávajícími klienty - jde o oblast obchodu, investic, FOREXu, burzy apod.
- aktivní zajišťování konzultační, poradenské, technické, obchodní a administrativní podpory klientům společnosti
- komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti (e-mail, telefon)
- kontrola, support, reporting

Jiné výhody

Rádi nabídneme:
- příjemné pracovní prostředí (kanceláře v centru Prahy)
- fixní mzdu + bonusy + motivační provize (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy) cca 25-45 000 Kč, vše dle vlastní aktivity a výsledků práce)
- práci na HPP (případně i jinou formou, dle dohody s kandidátem)
- propracovaný systém vzdělávání a tréninků zaměřených především na zlepšení komunikačních dovedností a s tím spojené školení - vše, samozřejmě, plně hrazené firmou
- intenzivní podporu kolegů a nadřízených, velmi dobrý stabilizační program
- průběžné zvyšování svých profesních znalostí - jde o pozici s kariérním postupem
- práci v dobrém pracovním týmu
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské bez maturity
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: středoškolské s maturitou, nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, student vysoké školy, vysokoškolské I. stupně

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Uvítáme:
- řádně ukončené SŠ/SOU vzdělání
- aktivní znalost některého z cizích jazyků - pro jeho běžné denní využití v práci
- čistý trestní rejstřík
- dobré komunikační schopnosti
- dobrou znalost českého jazyka
- uživatelskou znalost práce na PC
- aktivní proklientský přístup
- ochotu učit se novým věcem

Inzerující společnost

MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO: 03472108

Ke Šmejkalu 135, Šeberov, 149 00 Praha 4

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru
Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Zdoj nabídky: Profesia

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Smlouva na dobu určitou.Ukončení PP?

Otázka: Dobrý den, mám trochu komplikovanější dotaz, nebo možná spíše více dotazů v jednom :-) Pracuji na tomto místě od července 2016. Jsem v desátém týdnu těhotenství. Předpokládaný odchod na mateřskou je... více