Zástupce vedoucího/skladník

Nabídka pracovní pozice od 20. 2. 2018 není aktivní.

Řidič vysokozdvižného vozíku, Skladník, Team leader, Vedoucí skladu, Zástupce vedoucího prodejny/provozu

Místo práce: Tábor

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pomoc s vychystáváním kartonování
- řízení paletového vozíku a vysokozdvižného vozíku
- vedení menšího týmu pracovníků ve skladu
- práce na počítači

Požadujeme:
- řidičské oprávnění k VZV výhodou ne však podmínkou (zajistíme)
- uživatelská znalost práce na počítači
- spolehlivost, zodpovědnost, zájem se učit novým věcem
- dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:
- zázemí silné společnosti
- možnost dalšího kariérního postupu
- zaškolení na pozici
- práce v jednosměnném provoze (pracovní doba vždy od 5.00 hodin)
- nástup možný ihned
- místo pracoviště Planá nad Lužnicí

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské bez maturity

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Inzerující společnost

Work Service, IČO: 26818426

Praha, Vinohrady, Anglická, PSČ 120 00

Stručná charakteristika společnosti
Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
1000 a více zaměstnanců