Ferda Mravenec na HPP (Programátor) 25000-40000 Kč

Nabídka pracovní pozice od 20. 2. 2018 není aktivní.

Grafik, Marketingový ředitel, Programátor, Správce počítačové sítě, Webmaster

Místo práce: Chomutov

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

​Jsme menší firma zabývající se výrobou a prodejem jízdních kol, jakožto i velkoobchodním prodejem komponentů pro jízdní kola.

Hlednáme nového kolegu na HPP se znalostí angličtiny slovem i písmem, kterou využije při obchodní komunikaci s našimi zahraničními zákazníky.

Jeho další náplní bude údržba, správa a vývoj našich eshopů, proto by jsme uvítali znalost php, linuxu, javy.

Jak jsme již podotkli, vyrábíme jízdní kola a to včetně designu. Našim zákazníkům nabízíme možnost vlastního designu, proto by náš nový kolega měl zvládnout drobné grafické práce, práci s plotrem, samozřejmě to nemusí být hned, důležitá je chuť učit se novým věcem.

A pokud by ještě k tomu uměl třeba připojit a nainstalovat síťovou tiskárnu a podobné kousky, jako třeba focení hotových kol a zpracování obrázků pro náš katalog a web, máme vyhráno!!!

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

PS: Nástup je možný ihned, ale není podmínkou!!!

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Požadovaná praxe

  • Pozice je vhodná pro absolventa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz
B

samostatnost při řešení úkolů, příjemné vystupování vůči klientům, ochota dalšího vzdělávání v oboru, dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

INDIVIDUAL BIKE s.r.o., IČO: 27288595

Chomutov, Kmochova 2430/19, PSČ 430 03

Hlavní oblast působení společnosti
velkoobchod