Manažer provozu firemní restaurace

Nabídka pracovní pozice od 8. 1. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Stochov (informace o místu práce: Stochov)

Mzda: 26000 Kč - 33 300 Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vám můžeme slíbit:
U nás pracujete od pondělí do pátku. Ve svátek máme volno.

Vaše pracovní úkoly:
Každodenní péče o spokojeného klienta.
Zodpovědnost za výsledky svého provozu.
Práce se skladovým systémem.
Ve špičce práce na pokladně.

Nástup: leden 2017

Dobrou práci umíme ocenit. Kdo do práce nechodí odpočívat, má u nás dveře otevřené.
Umíme vařit a vaříme skvěle i pro všechny naše zaměstnance.
Nepřešlapujeme na místě. Kdo chce jít s námi, má možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

Požadavky na zaměstnance

Baví vás gastronomie? Dokážete vést a motivovat malý tým? Nebojíte se práce a víte, že služba zákazníkovi musí být vždy perfektní?

Perfect Canteen hledá schopného člověka na pozici manažera provozu.

Naše ideální představa o vhodném uchazeči:
Středoškolák, který dokáže uvažovat o ekonomice provozu, hlídat své náklady, řídit malý tým.
Vedoucí, který je vždy dobrým příkladem. Nebojí se řídit a přidělovat pracovní úkoly.
Má smysl pro pořádek. Svou práci si umí zorganizovat a zbytečně neztrácí čas.
Nezhroutí se, když je někdy práce trochu víc. A když je jí čas od času méně, zamýšlí se nad zlepšováky.
Nepotřebuje návod na všechno a poradí si i s neobvyklými úkoly.
Neštítí se žádné práce a ví, že v malém týmu je třeba táhnout za jeden provaz.
Nejde pro zdvořilé slovo daleko a vystupuje vždy jako profesionál.
Pracuje bez problémů s běžnými office programy.

Za co vám přidáme pár bodů navíc:
Za to, že máte relevantní praxi nebo vzdělání.

Inzerující společnost

PERFECT CANTEEN s.r.o., IČO: 28882521

Praha 1, Nové Město, Soukenická 1085/4, PSČ 110 00

Kontakt
baarova@perfectcanteen.cz