Vedoucí projektantů

Nabídka pracovní pozice od 8. 1. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Informace o pozici
Máte zkušenosti s vedením menšího týmu?
Orietnujete se v oblasti stavebnictví a projektování?
Hledáte stabilní firmu s lidským přístupem a rodinným kolektive?

Hledáme právě Vás.

Co bude Vaším denním chlebem?
Řídit tým šikovných projektantů ocelových konstrukcí, projektantů AC/DC rozvodů a statiků, kteří navrhují a projektují stavební přípravu základnových stanic operátorů v souladu s jejich specifickými požadavky, s konkrétními zadáními, s obecně závaznými předpisy a s interními pravidly a procesy organizace.
A v rámci provozních úkolů komunikuje a spolupracuje s vedoucími ostatních oddělení.

Co Vám rádi nabídneme:
Příspěvek na strování - stravenky
Flexibilní pracovní dobu
Služební telefon možný využívat k soukromým účelům
Zázemí středně velké organizace
Příležitosti k dalšímu rozvoji
Vstřícnou firemní kulturu s lidskou tváří

Vaším úkolem bude:
Vedení a motivace týmu
Přidělovat a priorizovat úkoly s ohledem na provozní plán,
Plánovat a zajišťovat kapacitu,
Hodnotit výkonnost jednotlivých projektů
Aktualizovat informace související s plněním úkolů
Pravidelné provozní schůzky se svými podřízenými, na kterých se probírají plány, úkoly, problémy, eskalace
Zodpovídat za průběh nebo způsob plnění úkolů oddělení

Bude se Vám hodit:
SŠ vzdělání doplněné dostatečnou praxí nebo VŠ vzdělání
Odpovídající praxi v oboru nebo příbuzných oborech
Znalost programu AutoCad
Proaktivní přístup, orientaci na procesy, výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
Manažerské schopnosti
Zkušenost s jednáním s externími dodavateli
Znalost produktů MS Office
Řidičský průkaz skupiny B
Výhodou je aktivní znalost programů AutoCad a Inventor 3D

Jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Inzerující společnost

Randstad s.r.o., IČO: 24732486

Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00

Kristýna Skalická, kristyna.skalicka@randstad.cz, 778 764 666