Datový analytik v logistice s NJ a AJ, Německo

Nabídka pracovní pozice od 8. 1. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Německo, Erlangen

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Práce s rozsáhlými interními databázemi
* Pravidelné zpracovávání analýz
* Kontrola elektronických dat zejména logistických dodavatelů
* Nastavení kvality reportingu prostřednictvím komunikace s dodavateli
* Vyhodnocování získaných dat, reporting
* Obstarávání daňových hlášení pro finanční úřad

Láká Vás půlroční až roční placená stáž v zahraničí? Máte zkušenosti s kontrolou a zpracováním rozsáhlých souborů dat? Zajímá Vás oblast logistiky? Dokážete komunikovat v německém i anglickém jazyce na denní bázi?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní rostoucí společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

DATOVÝ ANALYTIK V LOGISTICE NJ a AJ, Německo (37-42.000 Kč)

* Práci v mezinárodní dynamicky se rozvíjející společnosti
* 5 týdnů dovolené a další dny volna navíc
* Odborné zaškolení
* Mezinárodní pracovní tým
* Občasný home office
* Stravenky
* Zajištění ubytování v Mnichově
* Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
* Místo výkonu práce: Německo, Erlangen

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání
* Německý jazyk na velmi dobré úrovni (denní využití)
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
* Zkušenosti v oblasti účetnictví a financí výhodou
* Znalost MS Excel (Access výhodou)
* Kladný vztah k práci s daty, čísly, databázemy
* Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o. - Praha, IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Bc. Tereza Doubravová, jobs@acjobs.cz, 00420778705557, +420775787063