Brigáda v Amazonu? Jasně Nové zkrácené směny právě pro Vás

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Požadavky na zaměstnance

Job description
Pracujte pro světovou jedničku a vyberte si typ směny, který nejlépe vyhovuje Vašemu dennímu rytmu! Nabízíme zkrácenou pracovní dobu na 5 hodin denně a jen 4 dny v týdnu! Získáte mzdu od 135 Kč na hodinu, bonus až 10 % a do práce i z práce Vás dovezeme ZDARMA! Tak neváhejte a volejte na naši bezplatnou linku 800 856 856.

Co Vás čeká?
- práce na 5 hodinové směny, 4 DNY v týdnu
- manipulace se zásilkami
- rozbalování a balení zboží
- práce se čtečkou

Co s námi získáte?
- 135 Kč/hod + 10% bonus a příplatky
- speciální BONUS 3 500 Kč pro bývalé pracovníky
- BONUS 5 000 Kč za doporučení Vašeho kamaráda či člena rodiny
- práci v klimatizovaném a čistém moderním prostředí
- hlavní jídlo jen za 25 Kč
- svoz na směny a ze směny ZDARMA

Co očekáváme?
- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
- plnoletost a trestní bezúhonnost

Pohovory se konají denně v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Přijedeme také do Vašeho města - Chomutov, Ústí, Teplice, Most, Lovosice, Plzeň, Kladno, Slaný či Roudnice nad Labem.

Zaujala Vás naše nabídka?

Pak vyplňte formulář a my se postaráme o zbytek! Chcete bližší informace ihned? Pak využijte naši BEZPLATNOU infolinku 800 856 856 a zavolejte! Jsme tu pro Vás každý všední den od 8:00 do 20:00. Rádi o Vás uslyšíme!