Projektant - strojní konstruktér

Hledaná pozice

Místo práce: Kolín (informace o místu práce: Kolín)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zakázková konstrukce strojů a zařízení pro průmyslovou automatizaci (transportní systémy, produktové a skupinové balení, automatizované sklady a jednoúčelová zařízení na zakázku zahrnující:
- projektovou modifikaci standartizovaných zařízení
- vývoj jednoúčelových strojů dle zadání klienta
- dohled projektů a komunikace s klienty (po důkladném zpracování)

- zajímavé zaměstnání (velká různorodost projektových zadání) v perspektivní oblasti
- velmi dobré platové ocenění schopností a pracovního nasazení
- další vzdělávání a profesní růst

Požadavky na zaměstnance

- VŠ (strojní obor) nebo SŠ s delší praxí ve vývojové konstrukci
- výborná znalost PC a CAD kreslících systému (3D prostředí... ve společnosti je využíván Solid Works 2013)
- smysl pro kreativní a zodpovědnou práci
- komunikativní znalost NJ nebo AJ

Inzerující společnost

SPPA group s. r. o., IČO: 27833275

Ostrava, Mariánské Hory, Emila Filly 1124/16, PSČ 709 00

Kontakt
Anna Wolfová, awolfova@sppa.cz, 420 604 157 367