PLC v Praze s cestováním - i pro absolventy 30.000

Nabídka pracovní pozice od 19. 9. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V práci nejste nikdy sám, přesto pracujete samostatně - budete se soustředit na programování průmyslových řídících systémů a jejich uvádění do provozu. Právě VY budete navrhovat koncepci automatizace ve spolupráci s technologem a koncovým zákazníkem:
- vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídící systémy (PLC/DCS, SCADA)
- oživení a uvedení řídících systémů do provozu, nájezd technologií
- tvorba a řízení projektové dokumentace
- návrh koncepce automatizace, návrh standardů pro vývoj aplikačního SW
- řízení menších projektů
- vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli

Nabízíme Vám možnost podívat se do "světových" automotive výrobních společností u nás i v zahraničí - a s tím spojené diety. Dostanete roční výkonové prémie, můžete využít 25 dní dovolené, budete mít nárok na příspěvek na stravování i na životní pojištění, dáme Vám možnost navštěvovat jazykové kurzy a dostatečný prostor pro vlastní seberealizaci, rozvoj i profesní růst!

Požadavky na zaměstnance

Do menší pražské společnosti, která se zabývá průmyslovou automatizací hledáme v současné době Specialistu PLC, který bude pracovat na zakázkách pro nadnárodní automotive společnosti.
Pokud jste absolvent či zkušený mazák, nevadí Vám cestování - naopak, zde vidíte možnost poznat nová místa, kolegy ...,  domluvíte se anglicky .. pak hledáme možná právě VÁS!

Budete ideálním specialistou pokud:
- máte SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku
- ovládáte anglický jazyk minimálně tak, že se orientujete v technické dokumentaci
- znáte programování PLC/DCS/SCADA
- orientujete se v programování operátorských panelů a vizualizací
- vlastníte řidičský průkaz skupiny B
- ... a hlavně, Vás obor automatizace zajímá

Inzerující společnost

TEST A2

Lucie Lhotská, lucie.lhotska@manpower.cz, 000, +420 727 901 420