Elektrikáři do Německa nadstandardní podmínky!

Hledaná pozice

Elektrikár, Elektromechanik, Elektromontér, Elektronik

Místo práce: Jihočeský kraj

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme elektrikáře ( jednotlivce i dvojice ) do Německa, jedná sa převážně o dlouhodobé montáže pro stabilní německou firmu na jednom místě, bez častých přesunů.
Nástup do práce okamžitě nebo po dohodě.

Požadujeme praxi v oboru, znalost německého jazyka na úrovni min. mírně pokročilý alespoň u jednoho z dvojice

Platové podmínky od 10,65 do 14,-€/ hod. brutto + diety 6-7,-€ /netto / hodina .

Práce je na hlavní pracovní poměr v Německu, německá pracovní smlouva.

Ubytování zabezpečené, zaměstnanec si hradí sám ( 15€ - 20€ za noc ).
Doprava individuální.
Výplata každý týden.

Jiné výhody

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- placená dovolená 24 - 30 dní za rok
- nárok na dětské přídavky v Německu
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- asistence slovenského koordinátora
- sociální, zdravotní a důchodové pojištění dle německých zákonů
- možnost výplaty každý týden

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské bez maturity
Zaměření, obor: elektrikář
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, stredoškolské s maturitou, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Znalosti

  • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax jako elektrikář
- znalost německého jazyka
- vlastní auto
- samostatnost
- dochvilnost

Inzerující společnost

K2B Personal Recruiting Burian

Stručná charakteristika společnosti
K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Hlavní oblast působení společnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zaměstnanců
100-149 zamestnancov

Informace o náboru
Životopis pošlete na e-mail: job@k2bpersonal.cz

Kontaktovat budeme jen uchazeče, kteří splňují výše uvedené podmínky, děkujeme za pochopení