Operátor stroje na vyfukování plastů - nástup do kmenového stavu

Hledaná pozice

Místo práce: Nýřany (informace o místu práce: Nýřany)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a dodavatelstvím obalového materiálu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor stroje na vyfukování plastů (Extruze).

Náplň práce:
• obsluha a seřízení extruzních strojů řízených počítačem
• dodržování výrobních a technologických postupů
• obsluha dalších strojních zařízení ( chlazení, sila, sušička)

Jiné výhody

• nástup možný IHNED
• do KMENOVÉHO STAVU
• místo výkonu práce: NÝŘANY
• nástupní mzda 155 - 242 Kč/hod.(dle zkušeností)
• prémie a příplatky za noční a So+Ne + příplatky dle zákoníku práce
• práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi na světě
• zázemí v prosperující a stabilní české společnosti
• možnost osobního růstu a rozvoje
• firemní benefity: stravenky v hodnotě 80,- Kč, 25 dnů dovolené, po ½ roce věrnostní odměna
• svoz zaměstnanců: Horní Bříza - Plzeň - Vejprnice - Tlučná – Nýřany
• v roce 2018 výstavba nové větší haly v Dobřanech, případné stěhování provozu na přelomu 2018/2019

Požadavky na zaměstnance

• SŠ nebo SO vzdělání ( výhodou)
• zkušenosti s obsluhou stroje řízeného počítačem ( výhodou)
• ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
• zájem učit se a rozvíjet své znalosti
• zodpovědnost
• manuální zručnost

Inzerující společnost

Adecco Plzeň, IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Petra Klímová, petra.klimova@adecco.com, +420 377 221 174, 602535437