VEDOUCÍ VÝROBY

Hledaná pozice

Místo práce: Brno-město

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Brno – jih Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody Směnnost: práce v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny – střídá se krátký a dlouhý týden) Mzdové ohodnocení: 30-45.000,- Kč dle zkušeností Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě? Je Vám strojírenství blízké a rádi byste našli pracovní příležitost ve stabilní společnosti, která nabízí kromě celé řady benefitů i klidné pracovní prostředí a pohodový kolektiv? Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového zaměstnance na pozici VEDOUCÍ VÝROBY. Co je náplní práce? při organizování celkového chodu oddělení výroby budete spolupracovat s oddělením plánování, technologie, údržby a kvality na základě plánů výroby a podkladů z oddělení plánování sestavíte plán výroby pro jednotlivé stroje povedete tým 25 zaměstnanců – budete jim přidělovat úkoly a rozdělovat je na jednotlivých pracovištích tak, aby byl naplněn plán výroby budete odpovědný za plánování směn, zpracování docházky zaměstnanců a vedení evidence přesčasových hodin budete odpovědný za dodržování kvality výroby a evidenci zmetkových dílců budete zajišťovat technickou podporu svým podřízeným a dohlížet na pravidelnou preventivní údržbu strojů v rámci pravidelných výrobních porad budete reportovat plnění klíčových ukazatelů výroby budete kontrolovat dodržování směrnic a platných předpisů, a dohlížet nad dodržování BOZP a PO uvítáme Vaše návrhy na zlepšování procesů

Co Vás čeká, když uspějete? 5 týdnů dovolené stravenky a závodní stravování příspěvek na penzijní připojištění mimořádné odměny za dobře odvedenou práci v případě dlouhodobé spolupráce stabilizační odměny nadstandardní příplatky za odpolední a noční směny finanční podpora sportovního vyžití místo výkonu práce s dobrou dostupností MHD

Požadavky na zaměstnance

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali? má SŠ vzdělání v oboru strojírenství a 3 roky praxe na obdobné pozici má již zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti dokáže se orientovat ve výrobních výkresech je ochotný pracovat v nepřetržitém provozu je spolehlivý, odpovědný a organizačně zdatný