PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA PRO POKRAČOVÁNÍ VÝSTAVBY KAMPUSU UK V HRADCI KRÁLOVÉ

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, zastoupená děkanem fakulty, vypisuje výběrové řízení na obsazení místa projektového manažera/ky pro pokračování výstavby Kampusu UK v Hradci Králové. Místo výkonu práce: Hradec Králové. Náplň práce: • Koordinace přípravy projektové žádosti (velkého projektu s předpokládanými výdaji nad 50 mil. EUR) a aktivní účast na přípravě všech dokumentů k poskytnutí dotace z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV), včetně případné realizace samotného projektu. • Vedení projektového týmu. • Dohled nad finančním řízením projektu. • Dohled nad přípravou a realizací veřejných zakázek. • Dohled nad realizací stavby (prostřednictvím koordinátora stavby) • Zpracovávání a aktualizace věcných a finančních analýz. • Koordinace a zajištění dalších relevantních činností souvisejících s projektovým a finančním řízením projektu. • Pravidelný reporting vedení Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové / Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové / Univerzity Karlovy. • Komunikace s Rektorátem Univerzity Karlovy a Lékařskou fakultou Univerzity Karlovy v Hradci Králové. • Komunikace s poskytovateli dotace (např. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy apod.). • Komunikace se zástupci Evropské komise a JASPERS. • Komunikace s dalšími relevantními úřady

• 5 týdnů dovolené. • Příspěvek na stravování. • Pružná pracovní doba. • Možnost využití služeb Dětské skupiny Fafík (dětská skupina zřízená při Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové). • ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance). • Benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů).

Požadavky na zaměstnance

• VŠ vzdělání v magisterském studijním programu nejlépe ekonomického, právního nebo technického zaměření. • Praxe a zkušenosti v projektovém i finančním řízení investičních projektů (min. 5 let). • Výborná znalost práce na PC (zejména MS Office: Word, Excel, PowerPoint) • Výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem). • Zkušenosti a orientace v oblasti veřejných zakázek, kontrol a auditů evropských projektů. • Ovládání jednacího jazyka. • Trestní bezúhonnost. Výhodou: • Praxe v oblasti strukturálních fondů EU. • Zkušenosti s přípravou a realizací investičních projektů v rámci národních operačních programů (zejména OP VaVpI, OP VVV, ROP, IROP apod.). • Zkušenosti s informačními systémy řídících orgánů národních operačních programů. Další požadované dovednosti a vlastnosti: • Vysoké pracovní nasazení. • Flexibilita, pečlivost a zodpovědnost. • Odolnost vůči stresu. • Schopnost analytického myšlení. • Organizační a komunikační schopnosti. • Schopnost samostatné i týmové práce. • Ochota dále se vzdělávat.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Přidáme vám na spoření, ať máte v důchodu víc. Proč zaměstnanci nemají zájem?

Na nabídky zaměstnavatelů, kteří poskytují příspěvek na penzijní spoření, řada lidí nereaguje....více

Důchodová reforma má zelenou. Dvanáct změn, které schválila vláda

Věk odchodu do důchodu se zvýší. Růst penzí zpomalí, ale stoupne minimální důchod. Manželé...více

Čas na daňové přiznání končí. Návody, změny a časté chyby

Co je letos jinak? Jaké slevy se dají využít? Do kdy je potřeba odevzdat přehledy OSVČ?...více