Projektový inženýr

Hledaná pozice

Místo práce: Tábor

Mzda: 25000 Kč - 30000 Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- klíčová podpora řízení projektů v objemu 10M Eur/rok (zásadní rozšíření výrobního závodu, výstavba výrobních hal a instalace výrobních linek) - pravá ruka vedoucího projektu od přípravy projektu až po kolaudaci a najíždění výrobních linek - řízení zdrojů (čas, finance, pracovníci a firmy) - koordinace dodavatelů včetně tech zahraničních - administrace kontrolních dnů, kontrola a archivace projektové dokumentace - jednání s úřady státní správy - úzká spolupráce s širším projektovým týmem

- stabilní zaměstnání v rostoucí zahraniční výrobní společnosti - vysoce automatizované výrobní procesy s rabaty - zajímavé finanční ohodnocení, výkonové bonusy, mobil, notebook odborné vzdělávání, možnost kariérního růstu - jazykové vzdělávání, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

- VŠ technického směru (strojní nebo stavební zaměření výhodou) - vhodné zejména pro čerstvé absolventy - anglický jazyk na komunikativní úrovni (jednání s dodavateli a akcionáři) - analyzovat a domýšlet věci a situace, přicházet s vlastními nápady, ale i schopnost dotahovat věci do konce, tah na branku, velké pracovní nasazení - dobrá znalost AutoCAD (nebo jiný CAD), MS Project nebo Primavera P3

Inzerující společnost

ADECCO spol.s r.o., IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Kontakt
Šárka Smržová