CAD ASISTENT

Hledaná pozice

Místo práce: Brno-město, Brno-venkov

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Brno – město Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody Mzdové ohodnocení: Dle zkušeností PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY Jste kreativní, ovládáte velmi AutoCAD a chcete nastartovat svou kariéru ve stabilní mezinárodní společnosti? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s dlouhodobou tradicí, která je světovým leaderem v oblasti vývoje, výroby a distribuce dětských, sportovních a fitness zařízení? Pak je tato nabídka právě pro Vás! Co je náplní práce? tvorba prezentačních materiálů pro zákazníky z celého světa práce v 3D a 2D programech modifikace konstrukčních dat a vytváření vizualizací výrobků pro marketingové účely (převážně v AutoCadu) návrh úprav výrobků dle specifických požadavků klienta vytváření a aktualizace kusovníků a instalačních instrukcí

Co Vás čeká, když uspějete? dlouhodobá spolupráce ve stabilní mezinárodní společnosti příjemný kolektiv a motivující mzdové ohodnocení možnost dalšího vzdělávání (odborná školení a jazykové kurzy) 5 týdnů dovolené dotované firemní stravování místo výkonu práce: Brno – Slatina

Požadavky na zaměstnance

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali? má min. SŠ vzdělání technického zaměření (ideálně ve stavebním oboru) má praktické zkušenosti s prací v programu AutoCAD 2D (znalost 3D výhodou) alespoň 2 roky je zvyklý denně komunikovat se zahraničními partnery v anglickém jazyce – slovem i písmem pokud má znalost programu 3D Studio Max nebo jiného renderovacího systému, bude to výhodou, nikoliv podmínkou velkou výhodou bude praktická znalost SolidWorks nebo jiného CAD programu je samostatný, systematický a pečlivý