Pokladní XXXLutz Brno

Nabídka pracovní pozice od 25. 5. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné uchazeče pro novou pobočku XXXLutz v Brně na pozici Pokladní !

XXXLutz je moderní a úspěšný obchodní dům s nábytkem a bytovými doplňky, který v letošním roce otevíra v Brně další pobočku. Hledáme motivované zaměstnance na pozici Pokladní. Nabízíme skvělé možnosti kariérního růstu, perfektní školení, jistotu dlouhodobého zaměstnání a zajímavé platové podmínky. Staňte se i vy součástí týmu XXX LUTZ !

- stabilní zaměstnání v nově expandující společnosti na plný úvazek
- příjemné pracovní prostředí
- možnost kariérního růstu
- firemní benefity (stravenky, sleva na firemní produkty)
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Požadavky na zaměstnance

- prozákaznický přístup
- spolehlivost a zodpovědnost
- časovou flexibilitu (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba)
- chuť učit se novým věcem
- příjemné vystupování

Inzerující společnost

REAL JOB s.r.o., IČO: 04761685

Nový Jičín, Revoluční, PSČ 741 01

Pavel Jorpalidis, moebelix@realjob.cz, +420778070274, +420778070274