Projektový engineer

Nabídka pracovní pozice od 21. 5. 2018 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Chemnitz

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

– vytváření systémových specifikací dle Know-How produktového portfolia společnosti

– záznam, definice a technické vyhodnocení požadavků zákazníka tak jako navržení koncepce vhodného technického řešení

– řízení a rozvinutí projektů až do uvedení do provozu, následné zaškolení zákazníků

– zpracování zákaznických projektů na základě technických a ekonomických hledisek

– komunikace se zákazníky a přímý podíl na plánování

– plánování, řízení a vedení projektových jednání

– posuzování a rozpočty nabídek a smluv
– logické a technické myšlení a jednání zaměřené na detail se schopností řídit více souběžně vyvíjejících se projektů různého rozsahu

– dobré znalosti v oblasti serverových struktur a databází

– flexibilní, týmová osobnost s ochotou absolvovat služební cesty

– výhodou jsou znalosti z projektového managementu

Jiné výhody

– stabilní ověřená společnost s vlastními produkty

– nástup ihned/dohodou

– pozice s AJ jazykem, NJ výhodou pro rozmluvení

– pohodové prac. prostředí v krásných prostorách společnosti

Požadavky na zaměstnance

Do významné původně rodinné spolenčosti nedaleko Chemnitzu hledáme posilu do projektového týmu.

Na pozici hledáme Projektového engineera s AJ jazykem, znalost němčiny je výhodou. Nástup po dohodě, možnost ŽL/HPP.

O společnosti:

Společnost je více jak 25 let na trhu jednou z předních národních firem v oblasti zaměstnaneckého servisu, předávací automatizace na bázi technologie RFID. S více než 75 zaměstnanci je dynamicky rostoucí firmou. Sídlo firmy je v Oberlungwitz na Sachsenring (region Chemnitz/Zwickau).

Společnost se zabývá výrobou a programováním bezpečnostních schránek, čipových karet a dalších bezpečnostních prvků na míru svým zákazníkům. Produkty jsou určeny do společností především z oblasti výroby, automotive, farmacie, chemického průmyslu, finančnictví, soudnictví.

Inzerující společnost

Timone Management s.r.o., IČO: 27192695

Praha, Krč, Antala Staška, PSČ 140 00

Lucie Sedlecká, L.sedlecka@timone.cz, 731 989 744, 731 989 744