Parťák do výroby - Team Leader výrobního týmu Auto-Moto

Hledaná pozice

Místo práce: Milovice (informace o místu práce: Milovice)

Mzda: 27500

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení zaměstnanců výroby na přidělené směně
- Rozdělování denních úkolů, stanovování priorit ve výrobě.
- Sestavování pracovních týmů - Řízení prováděných pomocných operací ve stanoveném čase a požadované kvalitě (seřizování, údržba).
- Sledování aktuálního stavu stanovených limitů a zlepšování pro jejich dosažení.
- Kontrola plnění výrobního plánu a zodpovědnost za jeho dodržování
- Evidence veškerých odchylek a přijímání akčních plánů pro jejich odstranění.
- Zabezpečení výrobního a režijního materiálu.
- Dodržování technologických a kontrolních postupů, dodržování pravidel bezpečnosti práce a požární ochrany a principů 5S..
- Evidence vyrobených kusů a zadávání do informačního systému.
- Zodpovědnost za zpracování uvolněného materiálu + kontrola expirace jednotlivých materiálů.
- Vedení porad týmu.

Jiné výhody

- Zaměstnání ve stabilní, rychle rostoucí společnosti
- Stravenky, věrnostní prémie
- Pružná pracovní doba, sickdays
- Vzdělávaní
- Zajímavé finanční ohodnocení

Požadavky na zaměstnance

- ÚSO nebo SO vzdělání
- Praxi minimálně 3 roky ve výrobě, Automotive výhodou!
- Zkušenost s vedením malého týmu - cca 10 zaměstnanců
- MS Office - pokročilý uživatel
- Znalost systému SAP výhodou
- Znalost systému jakosti (ISO, VDA, QS, TS)
- Principy 5S, politika a cíle jakosti
- Týmového ducha se zkušenostmi z práce s lidmi
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Schopnost řešit konflikty, problémy
- Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Připravenost pracovat v 3 směnném pracovním režimu

Inzerující společnost

CentralWork s.r.o., IČO: 27952223

Praha 10, Třebohostická 3069/14, PSČ 100 00

Dáša Barusová, job@centralwork.eu, +420 226 254 151, +420 725 528 824

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Manželé na pracovišti

Otázka: Dobrý den, oznámila jsem zaměstnavateli, že se budu vdávat za kolegu v práci. Pracujeme na stejném pracovišti a já jsem současně zástupce vedoucího a proto jsem našeho nadřízeného požádala, aby si vybral... více