Obchodní ředitel na HPP - reality

Nabídka pracovní pozice od 11. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Obchodní ředitel, Vedoucí obchodní skupiny

Místo práce: Praha

Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní vedení společnosti
• Vedení makléřů realitní společnosti
• Školení a rozvoj motivačního systému makléřů
• Pravidelné doplňování týmu
• Osobní zapojení v oblasti přímých výkupů, exekucí a dražeb
• Vlastní akviziční a obchodní činnost

• Samostatná vedoucí pozice na HPP (možnost spolupráce na ŽL)
• Účast v představenstvu realitní společnosti a významný podíl na rozhodování a řízení firmy
• Zázemí stabilní makléřské společnosti střední velikosti
• Měsíční fixní mzda ve výši 30.000 Kč
• 70% provize za vlastní akviziční činnost
• Motivační bonusy za řízení společnosti vyplácené kvartálně, a to až 5% z čistého provizního obratu společnosti
• Bonus za řízení společnosti a další bonusy
• Podíl 10% z čistého zisku společnosti, vyplácený ročně
• Marketingovou a právní podporu
• Velmi kvalitní školící systém makléřů
• Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu na pozici ředitele společnosti
• Prestižní kancelář s moderním zázemím v samém centru Prahy

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz
B

• SŠ nebo VŠ vzdělávání
• 2 až 5 let prokazatelné působení v realitách na pozici seniorního makléře, zkušenosti s prodejem a pronájmem nemovitostí (tzv. secondhand)
• Manažerské dovednosti v oblasti řízení většího týmu makléřů
• Schopnost přivést nové makléře a rozšířit makléřský tým realitní společnosti
• Vlastní makléřskou činnost v oblasti realit bez přerušení až do současnosti
• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., IČO: 28254104

Praha 2, Vinohrady, Na Kozačce 7/1289, PSČ 120 00

Stručná charakteristika společnosti
Jsme společnost zabývajíci se vyhledávaním kandidátov, pracovný portál, personálné poradenstvo.

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Informace o náboru
Pro našeho klienta, ryze českou realitní kancelář s dlouholetou zkušeností v oblasti realit a developmentu, která se zaměřuje na prodej a pronájem bytů, rodinných domů a komerčních nemovitostí.