Nejvyšší mzda ZE všech call center v praze (PRŮMĚR 38.000,- Kč/měsíc)

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Požadavky na zaměstnance

Přidej se ke spokojeným zaměstnancům společnosti, která je jedničkou na trhu v oblasti energií. Staň se členem úspěšného týmu, který je naší důležitou součástí.
Tvým úkolem bude komunikovat s klienty a zodpovídat jejich dotazy přes telefon nebo e-mailem. Dále je budeš informovat o nových a stávajících produktech a snažíš se jim doporučit a prodat nejvhodnější nabídku.
Rádi mezi sebou přivítáme ty, co mají praxi, ale i absolventy, důchodce či maminky/tatínky na mateřské dovolené. Ideální uchazeč je ten, který má perfektní češtinu nebo slovenštinu, uživatelskou znalost na PC a baví ho prodej. Všechno ostatní včetně zaškolení už nechej na nás.

Co u nás získáš:
- fixní mzdu ve výši 125,- Kč/hod (tzn. 21.750,- Kč za měsíc), po roce Ti dáme 140,- Kč/hod (tzn. 24.350,- Kč za měsíc)
- NEOMEZENÉ bonusy za prodej - ti nejlepší z nás dosahují na dalších 30.000,- Kč
- stravenky v hodnotě 100,- Kč/ den do nepřeberného množství obchodů a jídelen
- 25,- Kč čipy na den do automatů na nápoje a jídlo (bagety, sladké, slané, káva, čokoláda,...) a samozřejmě občerstvení na pracovišti zcela ZDARMA
- díky vlastnímu plánování směn a volným víkendům (pracujete jen od Po do Pá) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu
- odpočinek je pro nás důležitý, proto Ti dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)
- stolní fotbálek pro odreagování
- zcela bezbariérové pracoviště, přímo na metru B Kolbenova

A to ještě není všechno!
Doporuč nového kolegu a za každého Ti vyplatíme 1.000,- Kč měsíčně po dobu dvou let. Přiveď jich klidně 10! Pokud tu vydrží 2 roky, vyděláš si dalších čtvrt milionu!
Teď už nám stačí zaslat aktuální životopis na: lucie.vasickova@manpower.cz a my Tě budeme co nejdříve kontaktovat.

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Lucie Vašíčková, lucie.vasickova@manpower.cz, +420702159021, +420702159021