Office sales representative - firemní klienti

Hledaná pozice

Místo práce: Praha 4 (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budování a rozvíjení stávající zákaznického portfolia, za účelem dlouhodobého navyšování profitability v souladu s daným plánem
Péče o stávající zákazníky a poskytování profesionálního servisu prostředníctvem telefonu a emailu
Půběžné sledování novinek na trhu a přehled v daném oboru
Zapojení se do řešení rozvoje poskytovaných produktů a služeb
Komunikace s dalšími odděleními napříč společností
Na této pozici se necestuje, je to práce z  kanceláře - po telefonu a emailu

Jiné výhody

Možnost profesního růstu ve stabilní společnosti
Práci v hezkém moderním prostředí a přátelském kolektivu
Motivační finanční ohodnocení - FIX + kvartální bonusy
Stravenky nebo 2000 na penzijní připojištění
Multisport kartu
5 týdnů dovolené
Vzdělávací a jazykové kurzy
Občerstvení na pracovišti
Akce pro zaměstnance
Roční bonusy

Požadavky na zaměstnance

Baví Vás komunikace s klienty po telefonu a rádi jim poskytnete prvotřídní péči a servis? Pak hledáme právě Vás na rozšíření týmu specialistů zajišťujících prodej a podporu firemním klientům. Stanete se součástí české společnosti s mezinárodní působností, která Vám umožní profesní růst!

SŠ vzdělání
Přirozené komunikační a prodejní dovednosti
Orientaci na zákazníka
Pozitivní přístup k práci, týmový hráč
Zkušenost s kontaktováním zákazníků po telefonu je výhodou
Uživatelskou znalost programů Outlook, Excel, Word
Mírně pokročilou znalost AJ

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Martina Knoblochová, martina.knoblochova@manpower.cz, 730182948