Koordinátor pomoci klientům v nouzových situacích

Místo práce: Praha - Pankrác (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co všechno u nás budete dělat?

* budete pomáhat klientům, kteří se ocitli v nesnázích ( asistenční služba pro motoristy, domácnosti...)

* pro zajišťování asistencí budete využívat naši vlastní smluvní síť dodavatelů

* kromě telefonování vyřídíte i nějaký ten email

* s pomocí našeho intranetu si budete vždycky vědět rady

Jiné výhody

Co Vám umíme nabídnout?

* stabilitu úspěšné mezinárodní značky s 50letou tradicí, přátelský kolektiv

* prestiž jednoho z největších poskytovatelů asistenčních služeb,

* flexibilitu – plný či zkrácený úvazek (působíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu)

* určitě si oblíbíte naše benefity, ve kterých nechybí stravenky, příspěvek na penzijní/ životní pojištění, program MultiSport, kafetérie, jazykové kurzy, sick days, celá řada slev, společenských i sportovních akcích a navíc posilovna přímo v budově zdarma i o víkendu.
NÁSTUP IHNED nebo dohodou

Požadavky na zaměstnance

Baví Vás telefonovat a rádi pomůžete lidem, kteří se ocitli v nesnázích? Rádi komunikujete a hledáte různorodou a zodpovědnou práci? Jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů komplexních asistenčních služeb hledá posily do svého týmu na pozici KOORDINÁTOR ASISTENČNÍCH SLUŽEB

Koho hledáme?

* rádi komunikujete s lidmi

* vyhovuje vám flexibilní pracovní doba

* rádi hledáte řešení, nebojíte se naučit něco nového a pálí Vám to

* složitější situace umíte vyřešit s rozmyslem – nezmatkujete

* domluvíte se anglicky a jiný cizí jazyk je u nás výhodou (ne podmínkou)

* máte komunikační dovednosti na velmi vysoké úrovni

* umíte předávat druhým informace srozumitelně a efektivně

* máte chuť neustále se učit a dobře se orientovat v interních postupech a metodikách

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Martina Knoblochová, martina.knoblochova@manpower.cz, 730182948