Technik BOZP - i pro absolventy

Místo práce: okres Chrudim (informace o místu práce: Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj)

Mzda: 25 - 30.000,- Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

organizování a sledování preventivních a ochranných opatření proti rizikům
tvorba postupů a bezpečnostních pokynů
příprava dokumentace vztahující se k bezpečnosti a ochraně zdraví
zprávy o nehodách
zajišťování školení

Jiné výhody

práce na hlavní pracovní poměr
možnost stát se součástí mezinárodního týmu (reporty do zahraničí)
možnost vzdělávání v oboru
jazykové vzdělávání
firemní benefity dle smlouvy

Požadavky na zaměstnance

SŠ/VŠ vzdělání v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví
OZO v prevenci rizik
znalost systému řízení bezpečnosti
dobrá znalost anglického jazyka (ústně, písemně)
komunikační a organizační schopnosti
zodpovědnost

Inzerující společnost

Spin HR s.r.o. , IČO: 03001393

Brno, Královo Pole, Purkyňova, PSČ 612 00

Darja Prchalová, prchalova@spinware.cz, +420 737 013 694, +420 737 013 694

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Výpočet dovolené a délka odstupného

Otázka: Dobrý den,manžel pracuje ve firmě 24 let a po téměř 6 měsícní neschopnosti neprošel lékařskou kontrolou.Dlouhodobě neschopný vykonávat práci na jeho pozici zaměstnance.Přeřadit na jinou fukci se nepodařilo... více