Konzultant příchozí zákaznické linky Innogy_Ostrava

Nabídka pracovní pozice od 27. 7. 2017 není aktivní.

Administrativní pracovník, referent, Odborný prodejce, Specialista podpory zákazníků

Místo práce: Karviná, Opava, Ostrava-město

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste komunikativní? Nebojíte se kontaktu se zákazníky? Máme práci přímo pro Vás. Staňte se součástí našeho týmu konzultantů na příchozí zákaznické lince. Práce v nadnárodní společnosti, která Vám dá mimo skvělého platového ohodnocení, také nové zkušenosti. Hledáme nováčky i kandidáty se zkušenostmi!

Co bude náplní Vaší práce?
• Odbavování příchozích hovorů zákazníků a řešení jejich požadavků
• Zjišťování potřeb zákazníků a následné představování konkrétních produktů
• Zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem call centra

Co očekáváme?
• Výborné komunikační dovednosti
• Proklientský přístup
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Ochotu pracovat na směny s pozvolným nástupem (provozní doba call centra- Po- Ne, od 6:00 do 22:00)
• Chuť prodávat a vydělat si

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Jiné výhody

• Nástup přímo do kmene!
• Práci na HPP v zákaznickém centru společnosti Innogy
• Školení vedené opravdovými profesionály v oboru
• Fixní mzdu 15 000,- + osobní ohodnocení ve výši až 2250,-+ provize z prodeje
• 5 týdnů dovolené
• 3 dny Sick days
• stravenky ve výši 80,-/den
• Benefitní balíček ve výši 27 000 Kč/rok
• Innogy start balíček ve výši 21 000Kč/rok
• po domluvě možnost volby směn nebo Home office
• propracovaný systém kariérního růstu
• práci vždy jen 5 dní v týdnu

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nástavbové/vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské II. stupně, student vysoké školy, vysokoškolské I. stupně, postgraduální

Inzerující společnost

ADECCO spol.s r.o., IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Stručná charakteristika společnosti
Personální společnost

Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství

Počet zaměstnanců
80