MANIPULANT/KA – ŘIDIČ/KA VZV, MZDA OD 19.000 Kč, HODONÍNSKO

Nabídka pracovní pozice od 22. 9. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Místo výkonu práce: Hodonínsko Termín nástupu: ihned nebo dohodou Směnnost: třísměnný 8 hod. provoz, pondělí - pátek Nástupní mzda: od 19.000 Kč výše (uvedeno bez všech příplatků a dalších nároků) Růst nástupní mzdy: ano, po zaučení a dobrém výkonu práce velmi progresivně Práce je vhodná pro MUŽE i ŽENY. Budete v kmenovém stavu klienta na hlavní pracovní poměr, nejedná se o agenturní zaměstnání. Zastávka hromadné dopravy (vlak, autobus) v těsné blízkosti areálu firmy, bezproblémové parkování auta. Našim klientem je stabilní mezinárodní výrobní strojírenská společnost, s velmi silným postavením na světovém trhu. Z důvodu posílení týmu hledáme kandidáty na pozici Manipulant/ka – Řidič/ka VZV. CO JE NÁPLNÍ PRÁCE? obsluha VZV a manipulace s vyráběnými dílci administrativa

CHCETE NĚKTERÉ PŘÍPLATKY I NAD RÁMEC ZÁKONÍKU PRÁCE? 50 % průměrného výdělku za práci v den pracovního klidu mimo svátek 50 % průměrného výdělku za práci přesčas ve dnech pracovního klidu 20 % průměrného výdělku za noční práci 5 Kč/hod. za odpolední směnu ad. CO NABÍZÍME? zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti s férovým přístupem hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti obdržíte kompletní pracovní vybavení, pomůcky a oblečení zaručená a pravidelná výplata mzdy včetně všech zákonných příplatků a nároků při dobrém výkonu práce progresivní navýšení mzdy výkonnostní odměnu za každý půlrok 2.000 Kč motivační bonus za čtvrletní docházku 450 Kč měsíční příspěvek na penzijní připojištění, každoročně navýšeno o 50 Kč 450 Kč měsíční příspěvek na životní pojištění, každoročně navýšeno o 50 Kč 2.000 Kč měsíční odměnu za zaučení nových zaměstnanců stravenky v hodnotě 60 Kč, 55 % ceny hradí zaměstnavatel možnost využití firemního stravování a občerstvení 25 dnů dovolené odměny za odpracované roky a při životním jubileu další zaměstnanecké bonusy a firemní akce

Požadavky na zaměstnance

CO POŽADUJEME? oprávnění/průkaz na VZV, třeba i neplatný, firma na své náklady obnoví praxe na obdobné pozici výhodou, např. na pozici skladníka/ce ochotu pracovat na 3 směny manuální zručnost

Inzerující společnost

FENIX PERSONAL s.r.o., IČO: 04543327

Heršpice, PSČ 684 01

Kontakt
Ing. Zbyněk Strmiska