Skladník - Modřice - až 22 000,-

Nabídka pracovní pozice od 25. 7. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Brno-město

Mzda: 22000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

příprava a výdej zboží ze skladu a také příjem zboží včetně jeho uskladnění práce se scannerem, čárové kódy

Nabízíme jistotu zaměstnání v prostředí stabilní a profesionální společnosti, a to vše v novém a moderním prostředí HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR na dobu NEURČITOU Základní mzda 18 000,- + 3000,- osobní ohodnocení STRAVENKY za každou odpracovanou směnu PŘÍSPĚVEK na dopravu dle dojezdové vzdálenosti občerstvení na pracovišti ZDARMA ODMĚNA za „nemarodění“ 1500,- atraktivní zaměstnanecké SLEVY na veškeré zboží věrnostní PŘÍPLATKY a další motivační programy STRAVENKY v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu Firemní akce - grilování aj. Možnost profesního růstu Práce je vhodná i pro ABSOLVENTY!

Požadavky na zaměstnance

Nebojíte se fyzické práce? Prostředí skladů vám není cizí nebo jste šikovný absolvent? Pak hledáme právě Vás! Uvítáme zkušenosti s obsluhou VZV - ale NENÍ to PODMÍNKOU! čistý trestní rejstřík ochota pracovat ve 3 směnném provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-8:00)

Inzerující společnost

ADECCO spol.s r.o., IČO: 45806403

Praha, Nusle, Štětkova, PSČ 140 00

Kontakt
Tereza Hladíková