Strojní inženýr s AJ

Hledaná pozice

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zpracování technických výkresů a dokumentace k projektům
* Správa a vkládání dat do systému
* Příprava podkladů do výroby
* Jednání se zákazníky o projektech
* Monitorování stavu práce na zakázkách

Chcete nastartovat svou kariéru ve strojírenství? Končíte vysokoškolská studia a chcete mít jistotu pracovního místa již nyní? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám životopis k projednání pozice:

STROJNÍ INŽENÝR S AJ

* Zahájení kariéry na pozici v mezinárodní společnosti
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Příspěvek na stravování
* Firemní akce pro zaměstnance
* Místo výkonu práce okres Kroměříž

Požadavky na zaměstnance

* Vysokoškolské vzdělání strojírenského směru
* Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
* Uživatelskou znalost práce na PC – MS Word, Excel, Outlook
* Ochotu učit se
* Ochotu cestovat

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc, IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Mgr. Martina Malečková, olomouc@acjobs.cz, 00420775787777, +420775787777