Seřizovač

Hledaná pozice

Místo práce: Turnov (informace o místu práce: Turnov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Seřizování výrobních strojů a zařízení
• Příprava strojů k výrobě a zajištění její plynulosti
• Úpravy nastavení výrobní linky a drobné opravy
• Preventivní prohlídky a údržba
• Spolupráce s oddělením technologie a údržby
• Nepřetržitý provoz

Jiné výhody

• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení (prémie, čtvrtletní bonusy…)
• Vzdělávací kurzy
• Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, masáže…)
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Turnov

Neváhejte mne kontaktovat emailem: Denisa.Novotna@hofmann-personal.cz nebo telefonicky: 601 575 353.
Pro více informací a sledování současných nabídek si mne přidejte na síti LinkedIn: https://cz.linkedin.com/in/novotnadenca.

Požadavky na zaměstnance

Máte zkušenosti se seřizováním strojů ve výrobě a baví Vás rychle řešit vzniklé problémy na strojních zařízeních? Chcete pracovat v perspektivní nadnárodní společnosti?

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.

Úspěšná společnost hledá do svého týmu šikovného uchazeče na pozici: SEŘIZOVAČ

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání
• Praxe na obdobné pozici podmínkou
• Základní znalost práce na PC
• Průkaz na VZV a jeřábnický kurz výhodou

Inzerující společnost

HOFMANN WIZARD s.r.o. LIBEREC, IČO: 25236016

Plzeň, Vnitřní Město, Prešovská, PSČ 301 00

Denisa Novotná, denisa.novotna@hofmann-personal.cz, 601575353, 601575353

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Výpočet čisté mzdy 2018

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Výpověď a nástup na mateřskou

Otázka: Dobrý den, můj dotaz se týká ukončení pracovní smlouvy z důvodu zrušení mé pracovní pozice a následný nástup na mateřskou. Na konci dubna mám piodepsat výpověď s dvouměsíční výpovědní lhůtou. Tedy můj... více