Značkový konzultant - Dveře a Podlahy

Místo práce: Praha 9 - Hloubětín (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Být pro zákazníky nápomocný na showroomu Dveří a Podlah
Být partnerem pro zákazníky při výběru vhodných dveří, podlah a kování
Poskytování technických rad zákazníkům - doporučení vhodného produktu do jejich bytů, domů, staveb
Příprava cenových nabídek pro zákazníky
Denní komunikace s klienty a kolegy společnosti
Být specialistou na nabízený produkt
Pozor - nejedná se o aktivní obchod, pouze o péči a poskytování servisu našim zákazníkům

Jiné výhody

Nástup dle dohody
Stabilní zázemí pobočky
Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku/ posléze prodloužení na dobu neurčitou
Základní mzda + osobní ohodnocení +měsíční provize z realizovaného prodeje
Podporu prodejního týmu
Stravenky po zkušební lhůtě, 80 Kč/den
1 den sick day (den na zotavenou)
8 hodinovou pracovní dobu

Požadavky na zaměstnance

Předešlá obchodní praxe - zkušenost zaměřená na zákazníka
Zkušenosti s produktem dveře, podlahy, kování, okna - výhodou znalost alespoň některého z uvedeného produktu
Prozákaznický přístup - péče o stávající i nové zákazníky pobočky
Spolupráce s týmem
Komunikativní osobnost - budete v denní komunikaci se zákazníky i ostatními zaměstnanci společnosti jak emailově, telefonicky tak osobně
Jste rádi pro zákazníka na jednom místě - tzn. jedná se o pozici odborného prodejce, který je k dispozici na určené pobočce

Inzerující společnost

Woodcote CZ, a.s. , IČO: 61860085

Praha 8, Libeň, U Pekařky 281/3, PSČ 180 00

Barbora Nesládková, barbora.nesladkova@woodcote.cz, 602309969