Administrativní podpora prodeje

Nabídka pracovní pozice od 21. 11. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Moravskoslezský kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Péče o stávající klientelu a posilování dlouhodobých
vztahů
* Aktivní telefonická komunikace s obchodníkem v terénu
* Administrativní podpora obchodníků
* Realizace vlastních obchodních příležitostí

Chtěli byste odstartovat svou kariéru v mezinárodní společnosti? Baví vás komunikace s lidmi? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

Expandující zahraniční firma hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRODEJE

* Práci na HPP
* Kariérní růst
* Stabilní finanční ohodnocení
* Občerstvení na pracovišti
* 5 dní dovolené navíc
* Zaměstnanecké benefity - stravenky, příspěvek na dopravu

Místo pracoviště: Ostrava

Požadavky na zaměstnance

* SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
* Pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost
* Velmi dobrou znalost českého jazyka
* Základní znalost anglického jazyka
* Uživatelskou znalost práce na PC
* Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava, IČO: 26289822

Brno, Brno-město, Orlí, PSČ 602 00

Kateřina Holková, ostrava@acjobs.cz, 00420777549877, +420775787071