Key Account Sales Manager

Nabídka pracovní pozice od 24. 11. 2017 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co dělá Key Account Sales Manager v personální společnosti?
– akvizice nových klientů na základě předem definovaných obchodních cílů
– prodává celé portfolio služeb společnosti ManpowerGroup, s důrazem na agenturní zaměstnávání
– spolupracuje na projektech našich nejvýznamnějších klientů
– definuje budoucí obchodní strategie v regionu a rozvíjí další obchodní příležitosti
– účastní se a zastupuje společnost v mezinárodních i lokálních výběrových řízeních
– tvoří prezentace a cenové nabídky, vede obchodní jednání
– pravidelně reportuje, plánuje rozpočet aj.

Jiné výhody

Shrňme si, co získáš:
– motivující mzdové ohodnocení, včetně bonusové složky
– silné zázemí jedničky na trhu personálních služeb
– moderní kanceláře v konceptu Living Office v centru Prahy
– možnost využití služebního automobilu pro soukromé účely
– možnost využití home office (2 dny v měsíci)
– flexibilní pracovní doba
– pravidelný systém školení
– další benefity (stravenky, týden dovolené navíc, Cafeteria, mobilní telefon, notebook ...)
Těšíme se na setkání!

Požadavky na zaměstnance

Pracuj ve smečce Key Account Sales Managerů pro ManpowerGroup!
Jsme jedničkou na trhu mezi personálními agenturami, takže Tě čekají velmi zajímaví klienti a výjimečné příležitosti! Nelehké výzvy, práce v terénu, časté návštěvy u klientů, práce pod tlakem - probouzí to v Tobě šelmu? Pak hledáme právě Tebe!
Náš tým nesedí celé dny v kancelářích. Pracujeme v dynamickém prostředí, ve skvělém kolektivu. Pro naše klienty jsme silnými zástupci na bitevním poli v boji na trhu práce. Posílíš i Ty naše řady?
Pošli životopis a motivační dopis v angličtině nebo nám rovnou zavolej. Za svou práci sklidíš nejen úspěch - čeká Tě super mzda s bonusovou složkou, auto a telefon i pro soukromé účely, flexibilní pracovní doba, kanceláře ve stylu Living Office v centru Prahy, home office, pravidelná školení a další zaměstnanecké benefity.

Jaký by měl být nový člen našeho týmu?
– s předchozí zkušeností min. 3 roky na obchodní pozici (Key Account Manager/Sales Manager)
– výborná znalost angličtiny (B2-C1) pro každodenní komunikaci s klienty a projektovými týmy
– schopnost aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a posuzovat včas jejich realizovatelnost a profitabilitu pro firmu
– výborné komunikační dovednosti a schopnost významně přispívat k obchodním výsledkům společnosti
– předchozí zkušenost z prostředí personální agentury a znalost personálních služeb výhodou
– řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

MANPOWER, s.r.o., IČO: 41194659

Praha 2, Karlovo nám. 10/2097, PSČ 120 00

Kamila Šedivá, kamila.sediva@manpowergroup.cz, 702153281, +420 608 045 552