Obchodný manažér (projektový predaj - IT riešenia - ERP) (Ref. č.: JOT-140117)

IT projektový manažér, Key account manager, Obchodný manažér, Obchodný zástupca, Správca informačného systému

Místo práce: Přerov

Druh pracovního poměru: plný úväzok

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ste skúsený obchodník a "predaj na dlhé trate" je Vašou každodennou aktivitou?
Nemusíte byť programátor, ale pracovali ste v oblasti predaja IT riešení, či predaja ERP systémov?
Považujete sa za aktívneho a samostatného obchodníka?
Hľadáte prácu, ktorá nie je stereotypná a cestovanie v rámci SR (prípadne ČR) vnímate pozitívne?
Pokiaľ áno, máte možnosť získať prácu v úspešnej spoločnosti!

Náplň práce:
- aktívna starostlivosť o potenciálnych zákazníkov s cieľom predaja ERP systému
- v prevažnej miere nie je potrebná studená akvizícia, ide hlavne o prácu s existujúcimi dopytmi
- tvorba cenových ponúk
- prezentácia riešení
- účasť na výstavách
- progresívny rozvoj zvereného regiónu (SR) ale v prípade záujmu možnosť aktívne pôsobiť i v ČR (nie je vyžadované)

- možnosť práce v stabilnej Českej firme s dlhoročnou tradíciou
- po zaškolení práca prevažne formou home-officu (dĺžka zaškolenia závisí od pracovných skúseností kandidáta)
- štandardné pracovné nástroje

Požadavky na zaměstnance

Minimální požadované vzdělání: stredoškolské s maturitou
Pozici vyhovuje i uchazeč se vzděláním: nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Znalosti

  • Počítačové znalosti - používateľ
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Outlook - pokročilý
    • Microsoft PowerPoint - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý

Řidičský průkaz
B

Požadovaná praxe
3 let

- znalosť práce s ERP
- práca s PC (MS Office) na úrovni pokročilý
- skúsenosť s predajom služieb, či riešení, ideálne skúsenosť s predajom ERP systému

- komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- orientácia na ciele a výsledky
- schopnosť zamerať sa na detaily
- vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť
- schopnosť sebamotivácie
- samostatnosť