Technolog montáže

Nabídka pracovní pozice od 20. 11. 2017 není aktivní.

Místo práce: Ostrov u Stříbra (informace o místu práce: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vypracování technologických postupů a kusovníků
• zajištění správné programování strojů a zařízení
• provádění normování, optimalizování nákladů a výrobního procesu
• řešení technologické změny, snižování nákladů a zvyšování kvality produkce
• specifikace nových nástrojů a zařízení
• analyzování nově navrhovaných změn
• zpracování návrhů z hlediska ergonomie, HSE, OPP

Jiné výhody

• Práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím
• Příležitost ve firmě s pokročilými technologiemi
• Možnost účastnit se výroby finálních produktů - vysokozdvižných vozíků
• Lidský přístup
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na dopravu
• Firemní akce
• Intenzivní vzdělávání v jazycích a oboru
• Dotované stravování
• Cafeterie - Flexipass
• Příspěvek na penzijní či životní pojištění

Požadavky na zaměstnance

• SŠ vzdělání technického směru (VŠ výhodou)
• praxe na podobné pozici
• zkušenosti v mezinárodní firmě
• komunikativní znalost NJ nebo AJ
• zkušenosti na pozici technolog
• analytické myšlení, inovace s kritickým přístupem
• zkušenosti z automotive
• znalost SAP výhodou
• pečlivost, iniciativa, zodpovědnost, týmové myšlení

Inzerující společnost

HOFMANN WIZARD s.r.o. PLZEŇ, IČO: 25236016

Plzeň, Vnitřní Město, Prešovská, PSČ 301 00

Vanda Štěrbová, Vanda.Sterbova@hofmann-personal.cz, 377 221 935, 725 988 706

Zdoj nabídky: Dobrá práce

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Placena dovolena

Otázka: Dobry vecer.Nemam zadne zkusenosti s praci na smlouvu.Je to rok a půl co jsem byla zamestnana na plny uvazek. Bohuzel me dal vypoved (ze dne na den) a to dohodou,az po mem podpisu mi znamí rekli ,ze jsem... více