Operátor výroby – obsluha strojů

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Mzda: 11 000 - 25 000Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁBOR STÁLE PROBÍHÁ!

Audi, BMW, Ford, nebo třeba Škoda Kodiaq. Co mají tyto vozy společného? Produkty společnosti Weppler Group. Téměř žádný vůz na světě se neobejde bez mikrofiltrů, které u nás, ve Weppler Group, vyrábíme. Jsme proto nepostradatelnou součástí globálního automobilového průmyslu.

A jak, že je vyrábíme?
- přípravou materiálu pro výrobu filtrů,
- navlíkáním plastových nebo kovových sítí na trny a obsluhou poloautomatického vstřikolisu,
- kompletací celokovových filtrů

Že nevíte co si pod tím představit? Nevadí...při pohovoru Vám výrobu ukážeme a v případě nástupu pořádně zaučíme...jsme totiž jeden tým!

Hlavní pracovní poměr u mezinárodní firmy s dlouholetou tradicí.
Dostatek volného času - u nás se ve výrobě pracuje střidavě na krátký a dlouhý týden (12ti hodinové směny.)

Kolik si vyděláte? To závisí jen na Vás! Pracujeme v úkolu a i částka 25 000,- Kč je u nás dosažitelná.
Kromě toho máte možnost získat i docházkové prémie a to tím, že si odpracujete všechny směny v měsíci bez nemocenské nebo paragrafu!

Samozřejmostí je i firemní kantýna a příspěvek na stravu v ní.
Naše výrobní haly jsou vždy čisté a bezpečné.

Těšíme se, že se setkáme právě s Vámi ;-)

Žádné zkušenosti ani praxe není nutná.
Důležitá je pečlivost a zodpovědnost.

Inzerující společnost

W - Personal Service s.r.o., IČO: 28588061

Ostrava, Mariánské Hory, Suderova, PSČ 709 00

Kontakt
kariera@weppler-filter.cz, 596 663 645