Atestovaný anesteziolog-Německo

Hledaná pozice

Místo práce: SRN - Sasko

Mzda: 5500-7500 Euro/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co kdyby Vám někdo nabídl pozici, kde budete kolegy a pacienty plně respektován, nadstandardně odměněn a hlavně pracovat normální pracovní fond bez přesčasů a mít tedy dostatek času na rodinu a své koníčky? Líbilo by se Vám něco takového? Zvažte tedy moji nabídku níže:
* hledám plně specializovaného anesteziologa pro německou nemocnici. Je to oblast Saska, blízko do ČR. Jedná se o menší městskou nemocnici, takže spíše "rodinná" atmosféra

Jiné výhody

Co Vám mohu slíbit mimo výše uvedeného? Tak např.:
* základní mzdu (tzn. bez přesčasů:)) dle délky praxe €5.500- €7.500 a k tomu samozřejmě bohaté příplatky za případnou práci přesčas, v sobotu nebo nedej bože o svátcích
* v neposlední řadě i "ksichtovné" tzn. osobní ohodnocení
* další specializovaná vzdělávání, a klišé (ale pravdivé!) jako je moderní a přátelské pracovní prostředí
* pomoc při zajištění ubytování (přes nemocnici nebo s pomocí našeho zástupce trvale žijícího v SRN, který je Vám pro tyto a jiné praktické věci k dispozici)

Požadavky na zaměstnance

* jediné co požaduji je atestace v uvedené specializaci a znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (není potřeba certifikát B2!)

Inzerující společnost

PersCom s.r.o., IČO: 28666453

Děčín, Děčín III-Staré Město, Oblouková, PSČ 405 02

Kontakt
Ing. Jiří Vejvoda, vejvoda@perscom.cz, 475 210 345