Technolog - i absolventi VŠ

Hledaná pozice

Místo práce: Benešov (informace o místu práce: Benešov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PARTNER JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – obchodně-výrobní společnost s dlouholetou tradicí, jedničku ve svém oboru, vhodného uchazeče na pozici:

TECHNOLOG – POZICE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY VŠ

Náplň práce:
• Návrh technologických postupů a procesů pro výrobu výkovků
• Kontrola a prověřování výrobních technologií
• Úzká komunikace s výrobou
• Správa související technické dokumentace

• Dobré platové ohodnocení - platový i kariérní růst – nástupní plat 25.000 – 30.000Kč + prémie
• 3.000Kč navíc za splnění testu znalostí AJ nebo NJ na úrovni B2 (při znalosti AJ i NJ = 6.000Kč navíc)
• Jazykové kurzy
• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Volná pracovní doba začínající mezi 6.00 – 8.00 hod ranní
• Firemní stravování
• Místo výkonu práce: Praha-východ (ideální lokalita bydliště Strančice, Benešov, Velké Popovice…), možnost ubytován na pěkné, čisté firemní ubytovně

Další zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz

Požadavky na zaměstnance

• VŠ vzdělání – technicky zaměřené (strojírenství, metalurgie..)
• Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
• AJ nebo NJ na komunikativní úrovni – komunikace s kolegy v zahraničí

Inzerující společnost

PARTNER 4 JOB s.r.o., IČO: 02614235

Ondřejov, Turkovice, Nad Lesem, PSČ 251 65

Jana Lžičařová, jana.lzicarova@partner4job.cz, +420 602 403 276, +420 602 403 276