Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy - Koordinátor - analytik

Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy

Místo práce: Tichý svět, o.p.s. - 002, Hlavní město Praha, Praha (informace o místu práce: Praha)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 20000 - 25000 Kč

Nástup od: 1. 1. 2016

Poznámka: Náplň práce: • zabezpečení kurzů po organizační a administrativní stránce od začátku do konce • organizace rozvrhů výuky a harmonizace s rozvrhy lektorů • organizace seminářů, školení a osvětových akcí • řešení krizových situací a změn • příprava podkladů pro vzdělávací moduly, příprava pro akreditace • příprava cenových nabídek kurzů na míru jednotlivým klientům • správa e-learningové aplikace • vedení agendy měsíčních výkazů práce lektorského týmu • příprava rozpočtů pro jednotlivé projekty, granty a dotace, analýza rozpočtů, průběžné sledování čerpání, návrh změn, příprava podkladů pro vyúčtování projektů, grantů a dotací • komunikace s finanční ředitelkou, projektovými manažery, účetní, krajskými manažery Požadujeme: • základní znalost českého znakového jazyka nebo ochota velmi rychle si doplnit • zkušenost s tvorbou rozvrhů a s přípravou rozpočtů a jejich analýzou • dokonalou schopnost plánování a rychlého rozhodování • orientace v principech tvorby učebních pomůcek výhodou • vysokou odolnost vůči stresu, pozitivní přijímání častých změn, které život přináší • schopnost systematicky zpracovávat velké množství dat • silné organizační a komunikační dovednosti • pokročilou znalost Excelu

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSV

Inzerující společnost

Tichý svět, o.p.s., IČO: 26611716

Praha 9, Hostavice, Staňkovská, PSČ 198 00

Monika Celerová, personalistka, +420 720 993 125, monika.celerova@tichysvet.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Obchod, prodej

Lokality: Praha

Zdoj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

Poradna - pracovní právo

Poslední dotaz: Placena dovolena

Otázka: Dobry vecer.Nemam zadne zkusenosti s praci na smlouvu.Je to rok a půl co jsem byla zamestnana na plny uvazek. Bohuzel me dal vypoved (ze dne na den) a to dohodou,az po mem podpisu mi znamí rekli ,ze jsem... více