Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - MONTÉR POTRUBÁŘ/ZÁMEČNÍK

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři

Místo práce: MODŘANY Power, a.s. - 001, České Budějovice, Temelín (informace o místu práce: Temelín)

Druh pracovního poměru: Pracovní poměr

Úvazek: Plný

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 20000 Kč

Nástup od: 19. 11. 2015

Poznámka: Náplň práce: příprava montáže vysokotlakých potrubních systémů před svařováním podle výkresové dokumentace, příprava potrubních dílů dle výrobní dokumentace, dokončování prací po svařování, realizace výrobku dle tech. dokumentace, ruční opracování části potrubí, konstrukcí broušením, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním a vrtáním, manipulace s montážními díly, podílení se na technologické přípravě výroby, výkon práce na stavbách v rámci realizací společnosti MODŘANY Power Požadujeme: ukončené SOU + výuční list v oboru výhodou, minimálně 5 let praxe na montážích v profesích montér potrubář/zámečník, základní znalost nejpoužívanějších technologií svařování včetně tepelných úprav a následné kontroly kvality provedených svarů, manuální zručnost v opracovávání částí potrubí (broušení, řezání, sekání, rovnání, vrtání), technické myšlení, zodpovědnost, spolehlivost, ochota učit se, fyzická zdatnost, znalost čtení z výkresové dokumentace, ochota mobility (práce na montážích v různých místech ČR), dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, ŘP "B" Nabízíme: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti, zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí, motivující finanční ohodnocení, prostor pro růst, iniciativu a seberealizaci, 5 týdnů dovolené Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

MODŘANY Power, a.s., IČO: 49240005

Komořanská 326/63, 143 14 Praha 4 - Modřany

Kontakt
Jana Pelikánová, +420 734 396 512, j.pelikanova@modrany.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Stavebnictví a reality

Lokality: Temelín

Zdroj nabídky: ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více