Projektový manažer/ka - aplikační strojírenství

Nabídka pracovní pozice od 3. 12. 2023 není aktivní.

Místo práce: Odolena Voda (informace o místu práce: Odolena Voda)

Mzda: 65000 - 85000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Projektová činnost
Řízení objednaných zakázek/projektů od zákazníka
Hlídání časového plánu zakázky/projektu
Kontrola stanoveného rozpočtu, případné docenění nákladů na základě dodatečných požadavků zákazníka
Komunikace s dodavateli (nakupované komponenty, služby – elektro), poptávkové řízení v 1. fázi poptávky/zakázky ve spolupráci s oddělením nákupu
Sledování a vyhodnocení rentability zakázky
Kontrola/porovnání s budgetem (kalkulovaná cena v nabídce pro zákazníka)
Dokumentace
Řízení přípravy Zákaznické specifikace, jejich kontrola
Aktualizace potřebných dokumentů, např. Prohlášení o shodě, aktualizace potřebných norem
Správa zákaznické základny
Přímý kontakt mezi zákazníkem a fa
Zpracování poptávek od zákazníka; příprava tvorby podkladů pro nabídku; zasílání nabídek ( spolupráce s referentem )
Úzká spolupráce se zákazníkem při řešení technických, finančních a projektových otázek
Účast na jednání se zákazníkem
Udržování aktualizace databáze kontaktů
Zpracování zákaznických specifikací à předání informací konstrukci/výrobě v rámci přípravy podkladů pro poptávku, tvorby interní metodiky/specifikace pro konkrétního zákazníka („musím vědět, co který zákazník požaduje a předat informace“)
Interní spolupráce
Úzká spolupráce s oddělením výroby, konstrukce, nákupu
Úzká spolupráce při tvorbě ceny
Účast na poradách
Hledání řešení při technických otázek, zlepšování procesů konstrukce/výroby
Tvorba metodiky/specifikací pro konstrukci/výrobu ve spolupráci s oddělením konstrukce, výroby
Plánování odvozu/návratu zařízení (např. oprava, reklamace) od zákazníka společně s oddělením výroby a vedoucím konstrukce nebo přímo s konstruktérem

Stabilní zaměstnání v moderní firmě, kde zaměstnanci mohou mít názor
Uplatnění v přátelském týmu a fajn šéfem.
Velmi dobré zaškolení a možnost dalšího profesního růstu
Dobré ohodnocení a bonusy
Týden dovolené navíc.
Stravné
Příspěvek pro rodinu na odpočinek a zábavu
Práci na zajímavých projektech pro mezinárodní firmy
Flexibilní pracovní doba
Vzdělávání v technických oblastech
Roční odměny

Požadavky na zaměstnance

Vzdělání strojírenského zaměření VŠ
Znalost AutoCAD (3D kreslící programy výhodou)
Komunikativní angličtina výhodou
Schopnost pracovat v týmu.
Spolehlivost
Řidičský průkaz sk. B.
Praxe v projektové činnosti
Vedení lidí
Praxi v oboru min. 2-3 rok
Vedení obchodních jednání