LVI ŽEROU PRVNÍ – STEJNĚ JAKO NAŠI OBCHODNÍCI

Nabídka pracovní pozice od 1. 12. 2023 není aktivní.

Hledaná pozice

Místo práce: Krnov (informace o místu práce: Krnov)

Mzda: 35 000–45 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lvi žerou první! Znáš to? Pak musíš vědět i to, proč naše lví smečka stojí na prvním místě. Již 14 let jsem manažerkou obchodní skupiny. Za tu dobu jsem zažila mnoho výzev, překážek, ale také radosti z nově uzavřených obchodů, a vytvoření skvělého týmu, kde se vzájemně podporujeme. Jsem manažerka, která chce mít energický tým lidí, pro které je důležitý lidský přístup a autenticita. Věříme, že nejlepší výsledky podávají ti nejspokojenější, a proto ti naservírujeme ty nejlepší podmínky pro spolupráci.

Jiné výhody

Pokud si plácneme, dostaneš od nás: 1. Adaptační podporu ve výši až 715.000 Kč v prvních dvou letech. 2. Přiděleného mentora a leadera v jednom, který ti pomůže proniknout do vod obchodu a všech našich produktů. 3. Volnou ruku pro nastavení toho, kdy/kde budeš pracovat. 4. Naše know-how, které si poctivě budujeme již desítky let. 5. Odborné vzdělání za odměnu 25.000 Kč (zkoušky u ČNB, které ti již nikdo nevezme). 6. Skvělé teambuildingy – jezdíme na wellness, na zážitkové zájezdy, do nejlepších hotelů a to vše v rámci týmu nebo celofiremních akcí. Není toho málo. A to jak benefitů, tak práce. Stejně jako se u nás pořádně maká, tak si u nás užiješ hodně zábavy, rozmazlování a podpory. Jak už jsme řekli. Lvi žerou první a pokud se i ty chceš postavit do první řady, pojď do toho s námi.

Požadavky na zaměstnance

Osobnostní předpoklady a dovednosti
Co pro to musíš udělat ty? 1. Pošli nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. 2. Pokud jsi vlastníkem maturitního vysvědčení a nemáš žádné kostlivce ve skříni (čistý trestní rejstřík, exekuce), do 3 dnů se s tebou spojíme. 3. Poté už jen následuje káva s námi.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Test: Na jakou práci se hodím?

Zhodnotit vlastní předpoklady pro tu kterou práci, je obtížné. Náš test osobnosti vám na několik kliků během tří minut prozradí, jaký typ osobnosti jste a pro jaké zaměstnání se hodíte.

Výpočet čisté mzdy 2023

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Spočítejte si osobní inflaci

Spočítejte si osobní inflaci

Inflace se měří indexem cen průměrného koše výrobků a služeb. Jenže každý kupuje něco jiného, proto na každého inflace působí jinak.

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Jak se vyvíjejí v Česku mzdy a nezaměstnanost

Unikátní mapa, na které můžete sledovat vývoj nezaměstnanosti a průměrných platů v jednotlivých českých krajích od roku 2006.

Nejnovější články

Zajímá vás, kolik bere kolega? Firmy budou muset odtajnit mzdy

Zajímá vás, kolik bere kolega? Firmy budou muset odtajnit mzdy

Zaměstnavatelé budou muset zvědavým pracovníkům sdělit, kolik si vydělá jejich kolega...více

Kdy půjdete do důchodu? Nová kalkulačka ukáže změnu

Kdy půjdete do důchodu? Nová kalkulačka ukáže změnu

Důchodová reforma prolomí dosavadní strop, věk odchodu do penze se tak zvýší. Spočítejte...více

Ošetřovné na dítě kvůli stávce učitelů? Smůla, říká úřad

Ošetřovné na dítě kvůli stávce učitelů? Smůla, říká úřad

Rodiče, kteří se musí postarat o děti kvůli stávce učitelů v pondělí 27. listopadu, nemají...více

Partners Financial Services