Technik specialista výroby - nástupní bonus 40 000 Kč

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 45000 - 50000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

udržování výrobního zařízení v provozuschopném stavu
typování náhradních dílů
spolupráce s ostatními členy týmu údržby
provádění preventivní údržby
provádění zkušebních dávkování licích systémů
bezprostřední spolupráce s přímým nadřízeným
sběr informací a dat, provádění zápisu a vyhodnocování dle přednastavených hodnot
zápis preventivní činnosti
fyzická výměna funkčních částí zařízení (dílů)
podílení se na tvorbě preventivního plánu svěřených celků
vyhledání příčiny závady a její odstranění

stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr pod kmenem společnosti
nástupní bonus 40 000 Kč
mzda ve zkušební době až 42 000 Kč - po zkušební době probíhá navýšení mzdy až 50 000 Kč
odměna 15 000,- za doporučení nového zaměstnance
každoroční navýšení mzdy
příspěvek na dopravu až 1500 Kč/měsíčně pro dojíždějící mimo Brno
příspěvek na důchodové připojištění 2-3% z hrubé mzdy
Multisport karta
zvýhodněný mobilní tarify
dotované závodní stravování v areálu společnosti
5 týdnů dovolené, volno v případě svatby, narození dítěte, stěhování
letní tábory pro děti a zimní lyžování pod záštitou odborů

Požadavky na zaměstnance

SŠ/SOU vzdělání v oboru strojírenství
praxe min. 2 roky na obdobné pozici
zkušenosti a znalosti v oblasti hydrauliky a pneumatiky
schopnost orientace v technické a výkresové dokumentaci,
manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost
schopnost efektivně řešit problémy
ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod. směny, denní/noční) - krátký X dlouhý týden