CNCéčkař v letectví / okr. Praha - východ

Místo práce: Odolena Voda (informace o místu práce: Odolena Voda)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak u nás pracujeme:

Vyrábíme letadla a díky Tvým obrobkům vzniknou první díly, potřebné k sestavení letadla. Každý umí něco, ale společně nám to perfektně klape.
Pracujeme na různých typech CNC strojů (výhodou Ti bude znalost Heidenhain).
Každý se staráme o své pracoviště, stroje, svěřené nástroje a měřidla.
Záleží nám na pečlivosti, nejsme žádná pásovka, u nás jedeme na kvalitu.
Jsme tým, a tak budeš mít při práci po ruce parťáka, který Ti rád pomůže a poradí.
Máme hodně zakázek, a tak pracujeme na směny (včetně nočních).

Jiné výhody

Práci v letecké výrobě, která Tě nadchne a pohltí.
Čisté pracovní prostředí a prostorné dílny.
Měsíční bonusy.
Každý měsíc 4 % ze mzdy jako extra peníze na penzijní pojištění nebo na sport, kulturu nebo různé nákupy v podobě Benefit plus karty.
Pracujeme na směny 37,5 hodin týdně. Zbylé 2.5 hodiny jsou jen pro Tebe.
Máme 5 týdnů dovolené.
Práci na směny.
Velký výběr jídel v naší kantýně a oběd od 45 Kč (vývarová polévka + hlavní chod + nápoj).
Perfektní dostupnost z Prahy, autobus k nám jezdí každou chvíli a na parkovišti před budovou najdeš vždy volné místo.

Místo pracoviště: Odolena Voda, Praha - východ
Nástup: dohodou

Požadavky na zaměstnance

V pohodě si přečteš výkresovou dokumentaci a pomocí potřebných nástrojů sám nastavíš a rozjedeš výrobu na CNC stroji.
Přesnost a kvalita jsou Tvé druhé já a měření na setiny milimetru je samozřejmostí.
Máš technické vzdělání a letadla Tě zkrátka baví.