Grafik / grafička - Marketingový pracovník / pracovnice

Místo práce: Praha 9 - Vysočany (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Au-Mex s.r.o. je výhradní distributor nátěrových hmot OSMO a přední importér dřevařských materiálů z celého světa. Po 26 let působení na trhu patří do hlavního portfolia produktů společnosti OSMO nátěrové hmoty, venkovní dřevěné terasy a fasádní obklady, dřevěné podlahy, deskový materiál a další dřevařské materiály.

Více informací o společnosti naleznete na www.au-mex.cz.

Náplň práce:
• příprava grafiky pro firemní weby, sociální sítě (Facebook, Instagram, Pinterest a další) a digitální kampaně v českém a anglickém jazyce
• sdílet vlastní příspěvky na sociální sítě Instagram, YouTube, Facebook, Pinterest a LinkedIn s nastavením placené propagace
• focení a upravování produktových fotografií
• tvorba a úprava videí (ukázky produktů, aplikací a montáží)
• tvorba bannerů, reklamních billboardů, vizitek, katalogů a dalších propagačních materiálů

• práci na HPP v přátelském kolektivu, který je ochoten pomoci kolegovi v začátcích jeho práce
• služební mobil a notebook
• příspěvek na stravování
• výborná káva a čaj na pracovišti zdarma
• slevy na produkty od Au-Mexu
• odborné vzdělávání

Základní hrubá mzda 31 000 Kč + 7 000 Kč stálý bonus s možností navýšení.

Místo práce: Poděbradská 574/40, Praha 9 - Vysočany

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Cítíte, že je pro Vás tato pozice ta pravá? V tom případě Vás požádáme o zaslání svého životopisu s názvem pracovní pozice na: sarka.hanzalova@au-mex.cz nebo zavolejte na tel. č. +420 608 052 450 a sjednejte si pracovní pohovor. Rádi se s Vámi setkáme na osobním pohovoru vedeným jednatelkou společnosti Šárkou Hanzalovou a manažerkou marketingového oddělení Petrou Hanzalovou.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 9. 6. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky na zaměstnance

• min. SŠ vzdělání
• aktivní znalost AJ slovem i písmem a to na min. úrovni B1
• zkušenost s grafickou tvorbou a znalost grafických programů AdobeCC, Photoshop, Indesign, Illustrator, Adobe Premiere
• marketingové myšlení a schopnost navrhovat grafická řešení pro firemní letáky, nabídky, inzerci produktů a prezentace na webu
• vyžadujeme pečlivost, kreativitu, tvůrčí přístup, uspokojení potřeb nadřízeného a zákazníka
• ochota a příjemné vystupování se zájmem tvořit v týmu
• základní znalost na PC - především orientace v Excelových tabulkách a v e-mailu Outlook
• vyžadujeme trestní bezúhonnost