Provozní technik rozvodů technických plynů

Hledaná pozice

Místo práce: Teplice (informace o místu práce: Teplice)

Mzda: 40000 - 50000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Slovo technický plyn pro Vás není cizí? Tak hledáme právě Vás na pozici Provozní technik rozvodů technických plynů !
Náplň práce tecnika:
* Zodpovídá za bezpečný a spolehlivý provoz rozvodu zemního plynu, technických plynů (dusíku, vodíku, kyslíku, stlačeného vzduchu) a páry od uzávěrů na externích zdrojích až po hlavní uzávěry výrobních linek a za jejich dobrý technický stav, včetně evidence spotřeb energií, její rozúčtování na provozy, včasné, správné a úplné výkazy v oblasti energetiky
* Zajišťuje provádění pravidelných kontrol a revizí, vedení řízené provozní dokumentace a záznamů na VTZ
* Zodpovídá za technický stav zařízení technologie LPG, provádění revizí na technologii LPG
* Spolupracuje při plánování a realizaci investiční činnosti závodu
* Spolupracuje s výrobními úseky o dodávkách energií, možnostech připojení a k řešení bilančních problémů ve vztahu ke zdrojům
* Zajišťuje podklady a výkaznictví o spotřebě energií, podmínkách dodávek energií a jako podklady pro tvorbu finančního plánu závodu ve spolupráci s ekonomickým útvarem závodu
* Zodpovídá za BOZP externích firem při provádění oprav a investičních akcí , vystavuje povolení na práci a kontroluje dodržování BOZP

- Flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně s občasnou možností home office,
- Práci pro stabilní, nadnárodní výrobní společnost, která je na českém trhu více než 130 let,
- 13. a 14. plat,
- Na odpočinek a čas strávený s rodinou Vám poskytneme týden dovolené navíc,
- Pro případ nemoci poskytujeme navíc 3 dny sick days,
- V rámci stravenkového paušálu dostanete za každou odpracovanou směnu 92 Kč,
- Přispějeme Vám měsíčně až 1100 Kč na životní a penzijní pojištění,
- Ročně dostanete příspěvek na volnočasové, sportovní a kulturní aktivity ve výši od 5 600 Kč,
- Odměníme Vás za odpracované roky a při významných životních jubileích.
- Možnost odborného a jazykového vzdělávání,
- Možnost finančního i profesního růstu.

Požadavky:

* SŠ vzdělání (strojní popř. elektro) – výhodou odpovídající praxe
* Znalost technických a právních norem v oblasti distribuce technických plynů, znalosti moderních metod v oblasti údržby a úspor energetických soustav, praxe v oboru
* Anglický jazyk – komunikativní znalost
* Znalost SAP, CAD systémů, MS Windows, MS Office
* Řidičské oprávnění: skupina B