Vedoucí obchodně provozního oddělení

Hledaná pozice

Místo práce: Chrudim (informace o místu práce: Chrudim)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obchodní činnost – samostatný prodej výrobků společnosti a koordinace obchodních zástupců • Služební cesty a aktivní obchodí činnost 2-3 dny v týdnu • Vyhledávání nových obchodních příležitostí u nových i stávajících zákazníků a pravidelné osobní i telefonické kontakty se zákazníky a potenciálními zákazníky. • Kalkulace, vytváření a prezentace nabídek zákazníkům a potenciálním zákazníkům vč. přímých nabídek • Údržba a aktualizace webových stránek a sociálních médií, případně jiných kanálů a nastavování kampaní pro online kanály • Nastavení obchodních procesů • Nastavení měření zákaznické spokojenosti • Koordinace a podpora prodejních zástupců. • Návrh a výběr základního technického řešení ve spolupráci s vedoucím konstrukce. • Příjem a vyřizování objednávek a zadávání nových zakázek do výroby. • Vyhodnocení rizika a stanovení platebních podmínek pro nové zákazníky. • Plánování zakázek do harmonogramu výroby. • Příprava, projednání a uzavírání obchodních smluv • Dohled nad realizací zakázek – sledování průběhu zakázky a koordinace s vedoucím výroby • Dohled nad přípravou podkladů pro expedici • Pravidelný monitoring zakázek a jejich vyhodnocení. • Poskytování zpětné vazby dodavatelům. • Příjem a vyřizování reklamací a komunikace se zákazníkem • Kalkulace a údržba ceníků

motivující finanční ohodnocení (základní plat + prémie podle dosažených obchodních výsledků a plnění cílů), služební automobil i soukromým účelům, smarthphone a notebook, 2 dny zdravotního volna, penzijní připojištění po roce působení ve firmě, dotované stravování.

Požadavky na zaměstnance

VŠ/SŠ vzdělání, zkušenosti na obdobné vedoucí pozici (řízení obchodního nebo provozního oddělení či úseku), aktivní znalosti AJ slovem i písmem - využití při obchodních jednáních (další jazyky velkou výhodou), velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC: MS Excel, Word, Powerpoint; znalost prodejních procesů a technik, postupů při reklamacích; obchodně právní povědomí; technický přehled a orientace ve strojírenské výrobě a dopravní technice, psychologie prodeje Odborné znalosti: Zpracovávání předběžných i konečných kalkulací nákladů a cen; Poskytování rad a informací o vlastnostech a způsobu používání prodávaného zboží obchodním partnerům včetně případného předvedení nabízeného zboží či výrobku, jeho funkcí i způsobu obsluhy; Projednávání a uzavírání objednávek s obchodními partnery; Projednávání a uzavírání smluv s obchodními partnery; Zpracovávání harmonogramů odbytu výrobků, zboží či služeb s přihlédnutím k možnostem organizace a požadavkům obchodních partnerů; Vedení požadovaných evidencí (evidence zakázek, předložených nabídek, aktualizace ceníku, databáze potenciálu a zákazníku, evidence obchodních schůzek, kalkulace cen, kniha jízd

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více

Podvody s falešnými fakturami se množí. Ale projde jich minimum

Jak to funguje? „Dodavatel se většinou pokusí vystavit podvodnou fakturu nebo se cizí...více