Technolog "hračička"

Hledaná pozice

Místo práce: Bohumín (informace o místu práce: Bohumín)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

✔ analýza stávajících výrobních procesů a návrh jejich optimalizace
✔ řešení vzniku výrobních vad a příčin v procesu
✔ vývoj nových jednoúčelových strojů v rámci týmové spolupráce
✔ revize současných a tvorba nových kontrolních plánů, zkušebních a technologických předpisů a postupů
✔ návrhy nových strojních zařízení a úpravy stávajících
✔ práce s konstrukční dokumentací, navrhování způsobů kontroly a měření parametrů výrobků
✔ spolupráce v mezinárodních týmech

Jiné výhody

✔ stabilní zaměstnání v české firmě s dlouholetou tradicí
✔ možnost podílet se na nových projektech a rozvoji daného výrobního střediska, včetně mezinárodní spolupráce
✔ práce v přátelském kolektivu
✔ motivující platové ohodnocení s možností dalšího růstu dle zaškolení a pracovního výkonu
✔ pružná pracovní doba s možností flexibilního začátku a konce pracovní doby
✔ dovolená 5 týdnů
✔ příspěvek na stravné v závodní jídelně
✔ vánoční odměna
✔ příspěvek na volnočasové aktivity jako je sport, dovolená a relax v rámci kafetérie
✔ odměna při pracovním jubileu
✔ možnost bezplatného využití služeb podnikového právníka

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

Máš zkušenosti ze strojírenství, slušný technický background a baví tě posouvat firmu technologicky kupředu? Vedoucí výroby k sobě hledá kolegu, který raději tráví čas u strojů ve výrobě než administrativou, nebojí se ušpinit, hledá co kde vylepšit a přemýšlí nad různými "vychytávkami".
Můžeš se podílet na zajímavých projektech, mj. rozjezdu výroby nového závodu na Blízkém Východě, budeš také komunikovat s kolegy v Německu a mít prostor se sám zlepšovat.
Pokud jsi takovým nadšencem, v Bohumíně na tebe čeká skvělá příležitost.

✔ min. SŠ vzdělání technického zaměření
✔ praxi z pozice technologa ve strojírenské výrobě (nebo podobné zaměření)
✔ znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou (není třeba certifikáty, ale musíš se domluvit s technology v zahraničí, kteří řeší stejné problémy)
✔ řidičské oprávnění sk.B
✔ flexibilita a ochota pracovních cest, včetně zahraničních
✔ samostatnost, proaktivnost, schopnost hledat nová řešení