Procesní technolog SMT

Místo práce: České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi-li absolvent, nabídneme ti vhodnou práci po škole, kdy budeš pracovat na mezinárodních projektech za podpory nejmodernějších technologií v oboru.
Jsi-li člověk s praxí, nabízíme ti další získání zkušeností v elektrotechnickém oboru, který má budoucnost.

Tvým úkolem bude především:
-Zavádění nových výrobků na výrobních technologiích pro osazování DPS-SMT/THT.
-Tvorba a údržba výrobního SW – zaměření na optické a elektrické testování.
-Spolupráce na vytváření technologických postupů.
-Účast na řešení a odstraňování závad na výrobních zařízeních.

Jiné výhody

Co vše Ti můžeme nabídnout?
-Důkladné zaškolení na dané pracovní místo, aby sis mohl být jistý svou odvedenou prací.
-Jsme česká společnost, ale vyrábíme produkty pro světové značky v automotive.
-Pokud nejsi z Českých Budějovic, sídlíme 5 minut chůze od vlakového nebo autobusového nádraží – dojíždění Ti tedy nezabere více času než je potřeba.
-Sídlíme v centru, ale nabídneme ti vlastní parkoviště, k dispozici je i kolostav.
-Jsme stabilní zaměstnavatel, jako důkaz Ti nabídneme rovnou pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
-Na odpočinek máš k dispozici 5 týdnů dovolené za kalendářní rok, kdy si sám rozvrhuješ její čerpání (nemáme celozávodní dovolenou).
-Máme zde vlastní jídelnu, kam nám dováží 5 druhů jídel každý den, a to pro Tebe pouze za 30,- Kč/oběd nebo večeře.
-Přispějeme Ti na penzijní nebo životní připojištění.
-Pokud máš děti, rádi ti přispějeme na jejich dětské pobyty/tábory, na školní potřeby.
-Budeš u nás pracovat v čistém a teplém prostředí.
-Pro naše zaměstnance pořádáme různé firemní akce, kde se ještě lépe poznáme.

Pojď na to a zašli mi Tvůj strukturovaný životopis. Následně si sjednáme nezávaznou schůzku, kde se Ti bude věnovat vedoucí technického úseku, který Ti řekne více o nabízené pozici a pracovnímu místu.

Očekáváme od Tebe:
Vzdělání nejlépe elektrotechnického směru, přičemž znalost elektronických obvodů je podmínkou.
Schopnost orientovat se v CAD návrhových systémech.
Znalost AJ pasivně.
Znalost práce s PC – MS Office.
S aktivním přístupem, samostatností, spolehlivostí a flexibilitou zapadneš do našeho týmu technologů.
Pozice je vhodná také pro absolventy SŠ/VŠ – neváhej a ozvi se nám!