Prodavač / prodavačka - zkrácený úvazek - i pro absolventy

Hledaná pozice

Místo práce: Vřesovice (informace o místu práce: Vřesovice)

Mzda: 15000 - 17000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně

U nás v Jednotě jsme si vědomi, že úspěch družstva závisí na profesionálním výkonu každého jedince. Lidský přístup našich kolegů a široký výběr nejen potravin jsou hlavními důvody, proč se k nám zákazníci tak rádi vracejí. Při výběru zaměstnanců nehledáme dokonalost, ale chuť pracovat a rozvíjet se. Budete součástí pracovního kolektivu, který dbá na to, aby zákazník odcházel s úsměvem na rtech. Čas je pro nás zaměstnance stejně vzácný jako pro naše zákazníky, kteří spěchají za svou rodinou domů.

Více informací o společnosti naleznete na www.jednota-hodonin.cz.

Náplň práce:
• příprava a úklid pracoviště, ukládání zboží do regálu, prodej zboží aj.

Jiné výhody

• zaměstnání v prosperující české firmě na zkrácený úvazek
• stabilizační příspěvek
• stravenkový paušál
• penzijní připojištění
• mobilní služby
• odměny při pracovních a životních výročích
• systém firemního vzdělávání aj.

Mzdové ohodnocení 15 000 - 17 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Vřesovice č. 135, 696 48 Vřesovice - okres Hodonín

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: bilikova.lucie@jednota-hodonin.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 518 389 269 - Ing. Lucie Bílíková.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 17. 4. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky na zaměstnance

• vyučení v oboru prodavač / prodavačka s praxí v obchodě - výhodou
• dobrá praktická znalost provozu prodejny
• komunikativnost, pečlivost a odpovědnost