Procesní analytik

Hledaná pozice

Místo práce: Štětí (informace o místu práce: Štětí)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Procesní analytik. Náplň práce: Pracovat na náročných projektech, které se věnují novým technologiím řízení procesů Vylepšovat analytiku a další digitální nástroje Připravovat a realizovat projekty v oblasti APC, soft / smart senzorů Odpovídat za údržbu a podporu již implementovaného řešení včetně komunikace s poskytovateli Úzce spolupracovat s provozními a technickými týmy, zaměřenými zejména na oblast buničiny, regenerace a energetiky Aktivně sledovat digitální trendy při přípravě a realizaci projektů Získávat a analyzovat data a navrhovat řešení pro zvýšení efektivity výrobního procesu, snižování nákladů a zvyšování úrovně automatizace

Spolupráci s profesionály ve svém oboru Kariérní růst a možnost budoucího uplatnění u našich zahraničních sesterských společností Až 6.000,-Kč příspěvek na dopravu 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování 25 dní dovolené Bezúročné půjčky Fajn partu, která táhne za jeden provaz Nástup možný ihned Pojďme společně růst, tvořit a inspirovat! Místo pracoviště: okr. Litoměřice Termín nástupu: Ihned/dle dohody

Požadavky na zaměstnance

Magisterský titul z řídicí techniky Zkušenosti s MPC, řadiči LQR, Kalmanovými filtry Pracovní zkušenosti v programování PLC, OPC komunikace Matematické modelování fyzického systému, matematická optimalizace Praktické zkušenosti s projektovým řízením souvisejícím s APC Schopnost efektivně řešit složité nápady Plynulá angličtina a čeština povinná Zkušenosti v procesním průmyslu výhodou Příležitost také pro absolventy VŠ Týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi