IT Delivery manager v oblasti NLP (50 - 100.000 Kč)

Místo práce: Plzeň-město (informace o místu práce: Plzeňský kraj)

Mzda: 50000 - 100000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši firmu specializující se na vývoj umělé inteligence v oblasti NLP hledáme do týmu komunikativního parťáka s chutí do technologií. Máme ve finální fázi zcela nový produkt, který chceme poslat do světa a ty by ses mohl stát naším hlavním kontaktem s novými i stávajícími zákazníky.

* Implementace a prezentace našeho SW řešení - zapojíš se do klíčových projektů pro inovativní společnosti z oborů telco, banking, energy, e-commerce a FMCG
* zpracovávání dat- vzhledem k ladění a zlepšování produktu se ti bude hodit praxe v oblasti datové analýzy
* úzká spolupráce s vývojovým týmem
* kromě zpracovávání sat se setkáš i s datovou transformací
* komunikace v angličtině

* mezi benefity stojí určitě za zmínku 25 dní dovolené a možnost spolupráce na IČO i na HPP
* možnost práce z domova
* individuální přístup- zakládáme si na neformální a přátelské atmosféře, work-life balance je pro nás velmi důležitý
* zázemí kanceláří v Plzni nebo Praze
* dobrá káva, firemní akce a možnost osobního i profesního rozvoje

Požadavky na zaměstnance

* jak bylo již zmíněno, potřeba bude praxe v oblasti datové analýzy
* znalost Linux- pro instalaci produktu
* angličtina na komunikativní úrovni
* celkově chuť bavit se s lidmi a dokázat se naladit na potřeby zákazníka
* very nice to have je znalost programovacího jazyka Java